Grain Products and Mixed Fodder’s

ISSN-print: 2313-478X
ISSN-online: 2411-3921
ISO: 26324:2012
Архiви

РОЗРОБКА РЕЦЕПТІВ КОМБІКОРМІВ ДЛЯ ГУСЕЙ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ ЯКОСТІ

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

N. Vorona
https://orcid.org/0000-0001-6903-9016
A. Makarynska
https://orcid.org/0000-0003-1879-8455

Анотація

У статті зазначено, що гусівництво – важливе джерело збільшення виробництва м’яса птиці та розширення асортименту продукції птахівництва. В Україні бізнес з розведення гусей є перспективним, прибутковим та недостатньо освоєним, з низькою конкуренцією. Рентабельність розведення гусей становить близько 75 %. Крім того, гусівництво є одним із можливих шляхів вирішення проблеми дефіциту тваринного білка у світі.
На сучасному етапі розвитку комбікормової промисловості якісний розрахунок рецептів є необхідною частиною ефективного виробництва та використання готової продукції.
Оптимізація рецептів комбікормової продукції визначає її склад, а також враховує вплив певних кормових компонентів на фізіологію, здоров’я, показники зростання та продуктивності тварин. Програми розрахунку рецептів займають ключове місце в технологічному ланцюжку виробництва тваринницького продукції, поєднуючи виробника і споживача продукції.
Якість кінцевої продукції та відповідність розрахункових показників поживної цінності фактичним залежить від точності розрахунку рецептів та врахування всіх дестабілізуючих факторів у технологічному процесі виробництва. Завдяки сучасним програмним комплексам оптимізації рецептів стає можливим з наявною сировиною не тільки скласти раціон, оптимальний за якістю і вартістю, але і оцінити доцільність введення тієї чи іншої добавки, як з біологічної, так і з економічної точки зору.
Доведено, що гуси повинні отримувати якісний та збалансований за всіма показниками комбікорм для нормального розвитку та реалізації генетичного потенціалу. Тому актуальною задачею є розробка рецептів високоякісних комбікормів для гусей з використанням вітчизняної доступної сировини.
За допомогою програмного комплексу «Корм Оптіма Експерт» були розроблені рецепти повнораціонних комбікормів для гусей батьківського стада віком 0…3 тижні (стартер), 4…8 тижнів (гроуер), 9…26 тижнів (фінішер), та старше 27 тижнів (племінний), а також рецепти для гусенят-бройлерів віком 0…4 тижні (стартер) та старше 5 тижнів (фінішер). В програмі закладено принцип розрахунку рецептів за мінімальною собівартістю з урахуванням обмежень вводу кожного компоненту та поживності готового продукту за допомогою лінійного програмування за формулами.
У відповідності з розробленими рецептами повнораціонних комбікормів для гусей батьківського стада було виготовлено дослідні зразки стартового, гроуерного, фінішного комбікормів для молодняка та комбікорму племінного періоду.У дослідних зразках були вивчені фізичні властивості та хімічний склад. Встановлено, що дослідні зразки стартового, гроуерного, фінішного комбікормів та комбікорму племінного періоду характеризуються задовільними фізичними властивостями та відповідають нормативно – технічній документації, збалансовані за вмістом поживних та біологічно активних речовин, відповідають фізіологічним потребам та нормам годівлі гусей батьківського стада.

Ключові слова:
комбікорми для гусей, фізичні властивості, хімічний склад, амінокислотний склад, показники поживної цінност

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Vorona, N., & Makarynska, A. (2021). РОЗРОБКА РЕЦЕПТІВ КОМБІКОРМІВ ДЛЯ ГУСЕЙ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ ЯКОСТІ. Grain Products and Mixed Fodder’s, 21(1), 31-36. https://doi.org/10.15673/gpmf.v21i1.2094
Розділ
КОРМИ, ЯКІСТЬ, ТЕХНОЛОГІЯ ТА ТВАРИННИЦТВО

Посилання

1. Volkova S. F. Rozvitok kombikormovoho virobnitstva yak osnova zabezpechennya prodovol`choyi bezpeki Ukrayini / S. F.
Volkova, K. O. Shcherbatova // Ekonomika kharchovoyi promislovosti. - 2015. - T. 2, vip. 26. - S. 13-17.
2. Hrihorenko O. Formuvannya kharchovikh ratsioniv naselennya / O. Hrihorenko // Tovari i rinki. - 2010. - T. 2, vip. 1. -
S. 118-124.
3. Eksportni horizonti YeS dlya nishevikh virobnikiv m’yasa ptitsi // Agravery.com [Veb-sayt]. - Odesa, 2020. - URL:
https://agravery.com/uk/posts/show/eksportni-gorizonti-es-dla-nisevih-virobnikiv-masa-ptici (data zvernennya:
02.12.2020).
4. Rekomendatsiyi shchodo spryamovanoho viroshchuvannya, utrimannya i vidhodivli vodoplavnoyi ptitsi : dovidnik / I. I.
Ivko [ta in.] / uklad. : I.I. Ivko, D.M. Mikityuk, V.O. Mel`nik, O.V. Ryabinina, N.I. Bratishko. - Birki: Birki, 2009. - 112 s.
5. Fedorovich Ye. I. Suchasniy stan ta perspektivi rozvitku husivnitstva Ukrayini / Ye. I. Fedorovich, V. S. Zaplatins`kiy //
Naukoviy visnik LNUVMBT imeni S.Z. Ґzhits`koho. - 2015. - T. 17, vip. 3. - S. 322-330.
6. Mel`nik V. A. Proizvodstvo produktsii vodoplavayushchey ptitsy v mire i v Ukraine / V. A. Mel`nik // Institut
zhivotnovodstva NAAN Ukrainy. - Odesa, 2020. - URL: http://ptitcevod.ru/produkciya-pticevodstva/proizvodstvoprodukcii-
vodoplavayushhej-pticy-v-mire-i-v-ukraine.html (data obrashcheniya: 24.11.2020).
7. Software complex “Korm Optima Expert”, 2006.