Proceedings of the International Geometry Center

ISSN-print: 2072-9812
ISSN-online: 2409-8906
ISO: 26324:2012
Архiви

Підхід до теорії шейпів з точки зору динамічних систем

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Martin Shoptrajanov
https://orcid.org/0000-0002-5637-3012

Анотація


В роботі обговорюється підхід з точки зору динамічних систем до однієї відкритої проблеми теорії шейпів.
Ця проблема вивчається для компактних метричних просторів з використанням поняття числа Лебега покриття та внутрішнього підхіду до сильних шейпів.
Ключові слова:
шейп, внутрішній сильний шейп, атрактор, наближуюча послідовність, неперервність по відношенню до покриття

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Shoptrajanov, M. (2022). Підхід до теорії шейпів з точки зору динамічних систем. Proceedings of the International Geometry Center, 15(1), 16-31. https://doi.org/10.15673/tmgc.v15i1.1860
Розділ
Статті
Біографія автора

Martin Shoptrajanov, University Ss Cyril and Methodius

Ss. Cyril and Methodius University, Institute of Mathematics, Arhimedova St.3, Skopje 1000, R.N. Macedonia