Proceedings of the International Geometry Center

ISSN-print: 2072-9812
ISSN-online: 2409-8906
ISO: 26324:2012
Архiви

Накриття Галуа односторонніх бімодульних задач

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Vyacheslav Babych
Nataliya Golovashchuk

Анотація

Застосовуючи геометричні методи теорії двовимірних клітинних комплексів,
в роботі будується накриття Галуа односторонньої бімодульної задачі, яка
задовольняє деякі умови структурності, трикутності та скінченності.
Кожна бімодульна задача A з розглядуваного класу наділена
квазімультиплікативним базисом. Основний результат показує, що для
скінченновимірної задачі з розглядуваного класу, яка має шурівське
універсальне накриття A~, або A сама є шурівською, або її базовий біграф
містить пунктирну петлю, або вона містить стандартну мінімальну
нешурівську бімодульну підзадачу.

Ключові слова:
клітинний комплекс, накриття, форма Тітса, бімодульна задача, шуровість

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Babych, V., & Golovashchuk, N. (2021). Накриття Галуа односторонніх бімодульних задач. Proceedings of the International Geometry Center, 14(2), 93-116. https://doi.org/10.15673/tmgc.v14i2.1768
Розділ
Статті