##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
З 01 по 06 липня 2024 року за підтримки Європейської федерації виробників кормів, Європейської федерації харчової науки і технології, Асоціації «Союз кормовиробників України», Одеського національного технологічного університету (ОНТУ), Групи компаній «ПроАгро» та «Клубу молодих учених» ОНТУ пройшла ІX-та сесія Міжнародної Школи Кормів «МИСТЕЦТВО ПРОЄКТУВАННЯ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ, РЕЦЕПТУРИ, БЕЗПЕКИ І ЯКОСТІ КОМБІКОРМІВ». Незважаючи на воєнний стан, повітряні тривоги, блекаути та інші перепони сесія відбулася, і відбулася успішно. У роботі сесії прийняли участь науковці та фахівці в галузі виробництва комбікормів, 3-и науково-проектні організації: Interprojekt Gmbh, ТОВ «S-engineering», ГК «Зернова столиця», 17 представників з 8 комбікормових підприємств: ПрАТ МЗВКК, Катеринопільський елеватор, ЗЕРНОВА КОМПАНІЯ «АГРОПРОГРЕС ПЛЮС», ВітагроНутришин, Комбіфід, ТОВ «МЕГА КОРМ», ТОВ «Крамар», ГК «АГРІКОН», а також Technik BG Gmbh, ПрАТ АДМ Іллічівськ, ТОВ «Сок-Трейд». У роботі сесії були розглянуті тренди у проєктуванні, підвищенні ефективності функціонування та роботизації комбікормових виробництв, особливості забезпечення поживними та біологічно-активними речовинами, виробництво комбікормів та регулювання їх продуктивної дії, тренінги в сучасних наукових лабораторіях ОНТУ.