Automation of technological and business processes

ISSN-print: 2312-3125
ISSN-online: 2312-931X
ISO: 26324:2012
Архiви

Інформаціно-довідки ресурси для відділів соціального страхування ЗВО

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

О. О. Ропотан
О. В. Ольшевська

Анотація

Інформаційні технологій дуже швидко перетворилися на життєво важливий стимул розвитку не тільки світової економіки, а й повсякденних сфер людської діяльності. Зараз важко уявити собі навчальний заклад, в якому би не було комп'ютерного класу, існує багато електронних бібліотек, користуватися якими можна не виходячи з дому, що значно полегшує процес навчання і самоосвіти. І при цьому інформаційні технології сприяють розвитку наукових знань. Збільшується швидкість обміну інформацією і з'являється можливість проводити складні математичні розрахунки за кілька секунд і багато іншого. Інформаційні технології це один із сучасних способів спілкування, головними перевагами якого є загальнодоступність. Використовуючи інформаційні технології можна з легкістю отримати доступ до цікавої вам інформації, а також поспілкуватися з живою людиною. З одного боку це має негативний ефект, оскільки люди все менше спілкуються "наживо", при безпосередньому контакті, але з іншого боку дозволять спілкуватися з людиною, яка знаходиться на іншому кінці світу, а це погодьтеся, має величезне значення. Найпоширенішою формою присутності у мережі є створення веб-ресурсу, а простими словами сайту. Тому майже кожна сфера роботи потребує цього. Наприклад, різні підприємства, навчальні і розважальні заклади, міністерства, заклади харчування і багато інших. Це є не тільки найкращою рекламою для власників, але й джерелом інформації для користувачів. Такий спосіб передачі інформації ефективніший за звичайні засоби комунікації: пошту, телефон, соціальну мережу. За допомогою таких обов'язкових елементів, як інтерфейс або навігація, тобто UX/UI, клієнт може зберегти свій час і отримати потрібне в лічені хвилини. Сайт забезпечує можливість зворотного зв'язку й інтерактивної роботи з даними підприємства.

Ключові слова:
управління проектами, цифрові технології, веб-додаток, UX/UI

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Ропотан, О., & Ольшевська, О. (2022). Інформаціно-довідки ресурси для відділів соціального страхування ЗВО. Automation of Technological and Business Processes, 14(2), 51-55. https://doi.org/10.15673/atbp.v14i2.2333
Розділ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ І ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ

Посилання

[1]. Iierarkhiia veb-saitiv Dokumentatsiia: [Veb–sait]. URL: https://tilda.education/articles-visual-hierarchy (data zvernennia: 01.04.2022) .
[2]. Informatsiinyi resurs TsNAP: [Veb–sait]. URL: https://cnap.odessa.ua/ (data zvernennia 03.04.2022).
[3]. Informatsiinyi resurs DPS Ukrainy : [Veb–sait]. URL:https://tax.gov.ua/(data zvernennia: 03.04.2022).
[4]. Informatsiinyi resurs «Seredovyshcha rozrobky» : [Veb–sait]. URL: https://bizzapps.com/ (data zvernennia: 10.05.2022)..
[5]. Informatsiinyi resurs «Vidhuky» : [Veb–sait]. URL: https://otzovik.com/ (data zvernennia: 10.05.2022)..
[6]. DOU: [Veb–sait]. URL: https://dou.ua (data zvernennia: 01.06.2022).
[7]. Informatsiinyi resurs «MySQL» : [Veb–sait]. URL: https://web-creator.com/ (data zvernennia: 01.06.2022).